Masz uwagi? Napisz!
This text is replaced by the Flash movie.
Wtorek, 25.10.2016 | Darii, Wilhelminy
Pogoda 
6.3°C
Bajkowy urlop w Gnieźnie? - Radio Merkury Poznań

Bajkowy urlop w Gnieźnie?

Publikacja: 27.07.2014 g.16:43  Aktualizacja: 27.07.2014 g.16:48
Zmień rozmiar tekstu
Drukuj

Fot. Tomasz Sosnowski W Gnieźnie można stać się twarzą Wielkopolski. Każdy chętny może wejść na scenę, której tło nawiązuje do bajki Alicja w Krainie Czarów i wziąć udział w sesji fotograficznej. Gnieźnieńska akcja jest częścią kampanii Polskiej Organizacji Turystycznej, mającej promować nasz kraj pod hasłem "Bajkowy urlop w Polsce"

W przełamaniu nieśmiałości przed obiektywem mają pomagać znani z ekranów telewizyjnych aktorzy. Na scenie ustawionej przy pomniku Bolesława Chrobrego w Gnieźnie, do udziału w sesji zachęca Joanna Koroniewska.

- Czasem wstydzą się przepiękne dziewczyny, które widzę na ulicy, które spotykam prowadząc tę kampanię. Bardzo często jest tak, że trzeba namawiać te piękne dziewczyny ze dwie trzy godziny. Udaje mi się to i cieszę się z tego powodu - mówi Koroniewska.

Aktorce znanej między innymi z serialu "M jak miłość" udało się namówić do występu ośmioletnią Maję. - Chciałabym być sławna i to bardzo. Najbardziej chciałabym być piosenkarką - wyjaśnia dziewczynka.

- A twarzą regionu Wielkopolskiego? - Też bym chciała wygrać i zaoferować wycieczkę rodzinie - dodaje ośmiolatka.

Osoba, która zostanie wybrana twarzą regionu otrzyma w nagrodę dwa tysiące złotych. Pojawi się też na 250 billboardach kampanii Bajkowy urlop w Polsce. Sesje zdjęciowe w Gnieźnie potrwają do godziny 18.

http://www.radiomerkury.pl/n/
Komentarze (0)
Copyrights © Radio Merkury S.A - Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Poznaniu - Wszystkie prawa zastrzeżone.
w górę strony