Masz uwagi? Napisz!
This text is replaced by the Flash movie.
Sobota, 23.07.2016 | Bogny, Sławosza
Pogoda 
19.8°C
Co warto zobaczyć w Wielkopolsce? - Radio Merkury Poznań

Co warto zobaczyć w Wielkopolsce?

Publikacja: 14.05.2011 g.10:18  Aktualizacja: 14.05.2011 g.20:24
Zmień rozmiar tekstu
Drukuj

Fot. Magdalena Konieczna Rusza promocja wielkopolskich samorządów w Poznaniu. Od dziś do połowy lipca, co sobotę na Starym Rynku przedstawiciele gmin i lokalnych organizacji turystycznych będą zachęcać do odwiedzenia ciekawych turystycznie miejsc.

Jako pierwsze promują się Wolsztyn, Rakoniewice i Leszno. Na stoisku przy Centrum Informacji Turystycznej można dowiedzieć się, co warto zobaczyć w tych miejscowościach. 

Wolsztyn kojarzy się z parowozownią, a Rakoniewice z Muzeum Pożarnictwa, ale w tym regionie - jak zapewniają przedstawiciele Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej - jest jeszcze wiele innych miejsc wartych odwiedzenia. Przedstawiciele gmin opowiadają o planowanych imprezach oraz wycieczkach pieszych, rowerowych, kajakowych czy konnych.

Poznaniacy i turyści, którzy przychodzą dziś na Stary Rynek, dostają bezpłatne materiały turystyczne.

http://www.radiomerkury.pl/n/
Komentarze (2)
Rob
@cz'ytacz, wszystko w porzadku u ciebie? Wiesz, nie ma przymusu wstawiania komentarzy...
15.05.2011 godz. 19:19
cz'ytacz
Z tą turystyką to jest psychoza i niezbyt normalni ludzie promują te formy wypoczynku ... .No bo czy chcecie ludziska zobaczyć jak piorę swoje lumpy w rzece lub strumyku ?.Albo akcję gaśniczą bez użycia wody?.To przyjedżcie do mnie ,miejscowi wam powiedzą gdzie mieszkam ... .A mieszkam tam jak wjedziecie to proostoo,potem w prawoo.Potem prosto i w lewo i prosto aż do końcaa,a potem jest rzeczka-strumyk a za rzeczką mieszkam ja,i piorę dzisiaj w rzeczce ... .
14.05.2011 godz. 14:50
Copyrights © Radio Merkury S.A - Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Poznaniu - Wszystkie prawa zastrzeżone.
w górę strony