Masz uwagi? Napisz!
This text is replaced by the Flash movie.
Niedziela, 29.05.2016 | Marii Magdaleny
Pogoda 
23.7°C
Jak pomóc rodzinie z Dąbrowy? - Radio Merkury Poznań

Jak pomóc rodzinie z Dąbrowy?

Publikacja: 12.12.2013 g.10:05  Aktualizacja: 12.12.2013 g.15:29
Zmień rozmiar tekstu
Drukuj

Fot. (Archiwum Radia Merkury) Komplikuje się sytuacja rodziny Stachowskich ze wsi Dąbrowa koło Opalenicy. Wielodzietna rodzina mieszka w bardzo złych warunkach. W domu jest wilgoć, się drewniany sufit. Po tym, jak Radio Merkury zajęło się sprawą, zgłosiła się firma Steico z Czarnkowa i zaoferowała pomoc w naprawie dachu.

Niestety w czasie oględzin budynku okazało się, że jest on tak złym stanie, że rozpoczęcie prac na dachu groziłoby zawaleniem całej konstrukcji.  W grę, oprócz wybudowania nowego domu, wchodzi również - o wiele tańsze - dokończenie budynku gospodarczego, w którym rodzina także mogłaby zamieszkać.

Firma z Czarnkowa podtrzymuje, że jest gotowa do położenia dachu. Potrzebne są jednak materiały budowlane doi budowy ścian. Rodzina Państwa Stachowskich jest w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Mąż pani Ani, zginął niedawno w wypadku razem z  jedną z córek. Teraz kobieta sama wychowuje dzieci i wnuki.

___

Rodzina nadal potrzebuje pomocy. Jeśli więc chcieliby, mogliby  Państwo pomóc, prosimy o kontakt z naszą redakcją. Dach już mamy od sponsora, część nowego budynku już stoi, wybudowany siłami małżonków ale potrzeba jeszcze materiałów budowlanych, na jego dokończenie.

http://www.radiomerkury.pl/n/
Komentarze (0)
Copyrights © Radio Merkury S.A - Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Poznaniu - Wszystkie prawa zastrzeżone.
w górę strony