SŁUCHAJ RADIA ON-LINE

Górnik Łęczna kontra Lech Poznań 1:1

Publikacja: 19.04.2015 g.17:24  Aktualizacja: 20.04.2015 g.13:25
Poznań
Lech Poznań zremisował z Górnikiem Łęczna 1:1 w meczu 28. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Gola dla Górnika zdobył w 22 min. Filip Rudik. Minutę przed przerwą wyrównującego gola dla Kolejorza zdobył Zaur Sadajew. Taki wynik utrzymał się do końca.
Zaur Sadajew - Radio Merkury
/ Fot. (Radio Merkury)

Lech z dorobkiem 48 punktów wciąż zajmuje drugie miejsce w tabeli, za Legią Warszawa. Poznański zespół traci jednak do drużyny stołecznej już 4 punkty, bo Legia przerwała serię meczów bez porażki Zawiszy pokonując bydgoszczan 2:0

W najbliższą sobotę w Poznaniu mecz Lecha ze Śląskiem. Nie zagrają w nim Zaur Sadajew i Darko Jevtić z powodu nadmiaru żółtych kartek.

Górnik Łęczna – Lech Poznań 1:1 (1:1)

Bramki: Rudik (20’) – Sadajew (45+1’)

Żółte kartki: Cernych, Szmatiuk, Mierzejewski, Nowak - Sadajew, Jevtić

Górnik: Prusak – Mierzejewski, Bielak, Bozić (46. Nikitović), Mraz – Szmatiuk, Rudik (74. Burkhardt) – Bonin, Nowak, Cernych – Razulis (70. Hasani)

Lech: Gostomski – Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Henriquez – Trałka, Jevtić – Lovrencsics (63. Formella), Hamalainen, Kownacki – Sadajew (77. Ubiparip).