Studio nagrań Ogłoszenia BIP Cennik

Kolejorz rozgromił Znicz Pruszków 5:1!

Publikacja: 03.03.2015 g.19:55  Aktualizacja: 26.10.2015 g.12:46
Poznań
Lech Poznań znacząco przybliżył się do awansu do półfinału Pucharu Polski pokonując w Pruszkowie drugoligowy Znicz 5:1. Znakomity mecz rozegrał Zaur Sadajew, który w kilka minut po wejściu na boisku zdobył dwa gole i zaliczył asystę.
Lech-Ruch Chorzów (2-1) 20150222_15 - Przemek Modliński
/ Fot. Przemek Modliński

Po jednej bramce dla Kolejorza strzelili Karol Linetty, Dariusz Formella i Muhamed Keita (w doliczonym czasie gry). Honorowego gola dla Znicza zdobył w 47 minucie Arkadiusz Jędrych.

Rewanżowe spotkanie w Poznaniu za dwa tygodnie. W przypadku awansu Lech zagra w półfinale z Cracovią lub grającymi w drugiej lidze (trzeci poziom rozgrywkowy) Błękitnymi Stargard Szczeciński.

Znicz Pruszków – Lech Poznań 1:5 (0:1)

Bramki: Jędrych (49’) - Linetty (16’), Formella (63’), Sadajew (65’, 67’), Keita (90+3')

Żółte kartki: Niewulis – Trałka
Czerwona kartka: Górski (80. minuta, za niesportowe zachowanie)

Znicz: Bigajski – Niewulis, Jędrych, Gurzęda, Kucharski - Rackiewicz, Biedrzycki, Tomczyk (79. Chrzanowski), Nawrocki (68. Banaszewski), Grudniewski (68. Żurek) - Górski

Lech: Burić – Ceesay, Kadar, Kamiński, Henriquez – Formella (72. Pawłowski), Trałka, Linetty (46. Djoum), Kownacki, Keita – Ubiparip (60. Sadajew)