SŁUCHAJ RADIA ON-LINE

Kolejorz wygrał z Górnikiem 3:1

Publikacja: 03.11.2013 g.09:35  Aktualizacja: 04.11.2013 g.08:55
Poznań
Dziwny, ale zwycięski mecz Lecha Poznań. W XV kolejce ekstraklasy Kolejorz pokonał na INEA stadionie Górnika Zabrze 3:1.
Lech - Górnik Zabrze (3:1) - Przemek Modliński
/ Fot. Przemek Modliński

Goście objęli prowadzenie już w 11 minucie, a na boisku dominowali ponad godzinę wobec biernej postawy poznaniaków. Lech obudził się 25 minut przed końcem, a gole zdobyli Lovrencsics, Kamiński i Teodorczyk. "Zaczęliśmy mecz zbyt bojaźliwie" - podsumował drugi trener Lecha Jerzy Cyrak.

Niemal przez całe spotkanie kibice z tzw. "Kotła" wznosili niewybredne okrzyki pod adresem trenera Mariusza Rumaka. Ten na pomeczowej konferencji prasowej tylko podziękował swojej drużynie i wyszedł nie odpowiadając na pytania. W środę Lech zagra w Legnicy z Miedzią w 1/8 finału Pucharu Polski.

Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:1 (0:1)

Lovrencsics 65, Kamiński 75, Teodorczyk 87 - Nakoulma 11

Żółte kartki: Łukasz Trałka, Dariusz Formella - Łukasz Madej

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock). Widzów 15 000.

Lech Poznań: Maciej Gostomski - Mateusz Możdżeń, Kebba Ceesay, Marcin Kamiński, Luis Henriquez - Gergo Lovrencsics, Łukasz Trałka, Rafał Murawski, Kasper Hamalainen (75. Bartosz Ślusarski), Karol Linetty (58. Barry Douglas) - Łukasz Teodorczyk (88. Dariusz Formella).

Górnik Zabrze: Pavels Steinbors - Paweł Olkowski, Tomasz Wełnicki, Boris Pandza (45. Seweryn Gancarczyk), Rafał Kosznik - Prejuce Nakoulma, Krzysztof Mączyński, Mariusz Przybylski, Radosław Sobolewski, Łukasz Madej (77. Przemysław Oziębała) - Mateusz Zachara (80. Kamil Cupriak)

Lech - Górnik Zabrze (3:1) / Przemek Modliński Lech - Górnik Zabrze (3:1) / Przemek Modliński Lech - Górnik Zabrze (3:1) / Przemek Modliński Lech - Górnik Zabrze (3:1) / Przemek Modliński Lech - Górnik Zabrze (3:1) / Przemek Modliński