NA ANTENIE: ODROBINE WIECEJ (2023)/ARTUR ROJEK
SŁUCHAJ RADIA ON-LINE

Kolejorz zremisował z Cracovią 1:1

Publikacja: 31.08.2014 g.19:48  Aktualizacja: 01.09.2014 g.12:35
Poznań
W 7. kolejce T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań zremisował 1:1 z Cracovią Kraków. W spotkaniu na stadionie przy Bułgarskiej prowadzenie dla gości uzyskał w 22. minucie Marcin Budziński, a do wyrównania doprowadził w 46. minucie Kasper Hamalainen.
Cracovia - Lech - 1:6 - T-Mobile Ekstraklasa/x-news
/ Fot. (T-Mobile Ekstraklasa/x-news)

Od 1 września oficjalnie nowy trenerem Lecha będzie Maciej Skorża, a najbliższy mecz już pod jego wodzą drużyna z Bułgarskiej zagra 13 września w Białymstoku przeciwko Jagiellonii. Obecnie Kolejorz zajmuje w tabeli 9. miejsce z dorobkiem 10 punktów.

Lech Poznań - Cracovia 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Budziński (22), 1:1 Hamalainen (46)

Widzów: 14 884

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock)

Żółte kartki: Kędziora, Linetty - Covilo

Lech: Krzysztof Kotorowski – Tomasz Kędziora, Marcin Kamiński, Maciej Wilusz, Luis Henriquez (40. Barry Douglas) – Karol Linetty, Darko Jevtić – Gergo Lovrencsics, Kasper Hamalainen (81. Dariusz Formella), Szymon Pawłowski (68. Dawid Kownacki) – Vojo Ubiparip.

Cracovia: Krzysztof Pilarz – Mateusz Żytko, Bartosz Rymaniak, Adam Marciniak - Deleu, Miroslav Covilo (68. Paweł Jaroszyński), Damian Dąbrowski, Boubacar Dialiba (86. Dariusz Zjawiński) – Marcin Budziński, Mateusz Cetnarski – Dawid Nowak (81. Łukasz Zejdler).