NA ANTENIE: FRIEND OR FOE (2023)/RIVERSIDE

Publikacja: 29.07.2015 g.14:45  Aktualizacja: 26.10.2015 g.12:26
Poznań
Kolejorz przegrał ze szwajcarską drużyną FC Basel 1:3.
Lech Bazylea Hamalainen - Przemek Modliński
/ Fot. Przemek Modliński

Piłkarze Lecha Poznań przegrali z FC Basel 1:3 w meczu 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Bramkę dla mistrzów Polski zdobył Niemiec Denis Thomalla (36. min.), a dla mistrzów Szwajcarii gole strzelali Michael Lang (34. min.), Austriak Marc Janko (77. min.) i Davide Calla (92. min.).

W 66. minucie czerwoną kartkę dostał Tomasz Kędziora za faul w polu karnym. Bramkarz Lecha Bośniak Jasmin Burić obronił jedenastkę. Goście tez kończyli mecz w dziesiątkę. W 93. minucie czerwoną kartką otrzymał obrońca Albańczyk Taulant Xhaka. Mecz rewanżowy 5 sierpnia w Bazylei.