Publikacja: 19.11.2015 g.22:42  Aktualizacja: 21.11.2015 g.18:48
Poznań
Kolejorz wygrał z Zagłębiem Lubin w meczu 1/4 Pucharu Polski.
20151119 - Lech Zagłębie 1-4 PP (11) pawłowski - Przemek Modliński
/ Fot. Przemek Modliński

Gola pieczętującego awans do 1/2 rozgrywek o Puchar Polski zdobył Szymon Pawłowski w doliczonym czasie gry (92 min.). Pawłowski wszedł na boisko dwie minuty wcześniej.

Przed rozpoczęciem gry piłkarze i kibice uczcili minutą ciszy  ofiary zamachów terrorystycznych w Paryżu.

Losowanie półfinałów Pucharu Polski odbędzie się 16 grudnia, a mecze w marcu i kwietniu przyszłego roku. Natomiast w najbliższą niedzielę przed Lechem wyjazdowy mecz z Pogonią Szczecin.

Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)

Bramki: Pawłowski (90.+2)

Kartki: Dąbrowski

Lech: Jasmin Burić - Kebba Ceesay, Marcin Kamiński, Paulus Arajuuri, Barry Douglas - Dariusz Dudka, Łukasz Trałka (59. Kasper Hamalainen) - Dariusz Formella (68. Gergo Lovrencsics), Maciej Gajos, David Holman - Denis Thomalla (90. Szymon Pawłowski)

Zagłębie: Martin Polacek - Damian Zbozień, Maciej Dąbrowski, Lubomir Guldan, Dojde Cotra - Jakub Tosik (46. Filip Jaigełło), Łukasz Piątek - Arkadiusz Woźniak, Paweł Żyra, Adrian Błąd (61. Krzysztof Janus) - Michal Papadopulos (77. Jan Vlasko)