SŁUCHAJ RADIA ON-LINE

Lech Poznań - Wisła Kraków 1:1

Publikacja: 16.10.2016 g.19:53  Aktualizacja: 01.12.2016 g.11:29 Krzysztof Ratajczak
Poznań
Kolejorz tylko zremisował z zajmującą ostatnią pozycję w tabeli Wisłą Kraków 1:1.
lech wisła październik 2016 (10) - Leon Bielewicz
/ Fot. Leon Bielewicz

Prowadzenie dla gospodarzy zdobył w 69. minucie Darko Jevtić, wyrównał w doliczonym czasie gry Paweł Brożek. Akcji rywali nie zdołał wówczas zatrzymać miedzy innymi obrońca Lecha - Jan Bednarek.

Po remisie z Wisłą, Lech zajmuje 7. pozycję w tabeli ekstraklasy. Do liderującej gdańskiej Lechii traci 9 punktów. W następnej kolejce poznaniacy zagrają na wyjeździe z Legią Warszawa.

LECH POZNAŃ - WISŁA KRAKÓW 1:1

Bramki: Jevtić (70) - Brożek (90)
Żółte kartki: Kędziora - Mączyński, Głowacki, Ondrasek

LECH: Matus Putnocky - Tomasz Kędziora, Lasse Nielsen, Jan Bednarek, Tamas Kadar - Abdul Aziz Tetteh, Maciej Gajos (88. Łukasz Trałka) - Dariusz Formella, Darko Jevtić, Szymon Pawłowski (63. Radosław Majewski) - Marcin Robak (75. Dawid Kownacki)

WISŁA: Łukasz Załuska - Boban Jović, Arkadiusz Głowacki, Richard Guzmics, Maciej Sadlok - Rafał Boguski (80. Petar Brlek), Krzysztof Mączyński, Denis Popović (88. Tomasz Cywka), Patryk Małecki - Mateusz Zachara (67. Paweł Brożek), Zdenek Ondrasek

Widzów: 20158

Lech Poznań/szym

Sponsor transmisji:

Relacja

• KONIEC MECZU Kolejorz remisuje z Wisłą Kraków 1:1
  • 90 minuta + 2 Ikona
    Paweł Brożek wyrównuje wynik. Przy Bułgarskiej 1:1
  • 90 minuta
    Arbiter dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry
  • 89 minuta Ikona
    Zmiana także u gospodarzy: Łukasz Trałka za Gajosa
  • 88 minuta Ikona
    Tomasz Cywka za Popocica w drużynie gości
  • 85 minuta
    Kownacki faulowany przez Małeckiego - rzut wolny dla Lechitów
  • 81 minuta Ikona
    Zmiana w drużynie gości: Petar Brlek za Rafała Boguskiego
  • 80 minuta Ikona
    Trzecia żółta kartka dla Wisły Kraków. Tym razem dla Ondraska
  • 76 minuta
    20 158 kibiców na stadionie przy Bułgarskiej
  • 75 minuta Ikona
    Kownacki za Marcina Robaka
  • 73 minuta
    Dawid Kownacki szykuje się do wejścia na boisko
  • 69 minuta Ikona
    GOOL! Darko Jevtic wpadł w pole karne i strzelił tuż przy słupku bramki Łukasza Załuski. Lech Poznań obejmuje prowadzenie w tym spotkaniu.
  • 68 minuta Ikona
    Mateusz Zachara opuszcza boisko. W jego miejsce - Paweł Brożek
  • 64 minuta Ikona
    Żółta kartka dla Arkadiusza Głowackiego
  • 63 minuta Ikona
    Zmiana w drużynie Lecha Poznań. Radosław Majewski zastąpi na boisku Szymona Pawłowskiego.
  • 62 minuta
    Lech wreszcie dostaje wiatru w żagle i zaczyna atakować bramkę Załuski. Do wejścia na boisko przygotowuje się Radosław Majewski.
  • 56 minuta
    Ładny celny strzał Arkadiusza Głowackiego! Na szczęście udana interwencja Matusa Putnockyego
  • 55 minuta
    Początek drugiej połowy zdecydowanie należy do piłkarzy z Krakowa. Stały fragment gry dla drużyny Wisły Kraków
  • 53 minuta
    Rzut wolny dla Lecha Poznan po faulu na Bednarku
  • 47 minuta
    W obu drużynach na razie bez zmian w składach
  • 51 minuta
    Jevtic do Kadara, ale niestety wprost na prawą nogę Głowackiego.
  • 46 minuta
    Rozpoczęła się druga część spotkania
  • KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY Na stadionie poznańskiego Lecha bezbramkowy remis
  • 45 minuta
    Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry
  • 41 minuta
    Dobry, płaski strzał Ondraszka - na szczęście na posterunku był Matus Putnocky. Przy Bułgarskiej wciąż 0:0.
  • 33 minuta
    Taktyczny faul Boguckiego na Gajosie - tym razem sędzia Przybył nie zdecydował się na ukaranie zawodnika Wisły żółtą kartką.
  • 30 minuta
    Krzysztof Mączyński z ponad 30 metrów strzela w sam środek bramki Putnocky'ego
  • 26 minuta
    Bogucki strzela lewą nogą półtora metra nad poprzeczką bramki Putnockyego. Była to pierwsza groźniejsza akcja Wisły Kraków w tym spotkaniu.
  • 25 minuta
    Mocny strzał z dystansu Gajosa pewnie broni Łukasz Załuska
  • 22 minuta
    Rzut wolny dla krakowskiej Wisły po faulu Lasse Nielsena
  • 10 minuta Ikona
    Żółta kartka dla Tomasza Kędziory
  • 9 minuta
    Mocny strzał Jevtica! Poprzeczka ratuje bramkarza Wisły przed utratą gola. Szalone tempo od samego początku tego spotkania!
  • 6 minuta Ikona
    Żółta kartka dla Krzysztofa Maczynskiego.
  • 4 minuta
    Jaka szkoda! To była prawie 100% okazja Darka Formelli. Niestety piłka wylądowała w rękawicach Łukasza Załuski