Studio nagrań Ogłoszenia BIP Cennik

Lech wygrał z Wisłą w 1/16 Pucharu Polski

Publikacja: 24.09.2014 g.22:37  Aktualizacja: 26.10.2015 g.12:39
Poznań
Piłkarze Lecha Poznań wygrali u siebie z Wisłą Kraków 2:0 i awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski. Obie bramki strzelił Szymon Pawłowski (66’, 77’). W pierwszej połowie rzutu karnego dla Kolejorza nie wykorzystał Darko Jevtić.
Lech - Wisła Kraków (2:0) szymon pawłowski - Przemek Modliński
/ Fot. Przemek Modliński

Szymon Pawłowski już w 15 tej minucie zastąpił Zaura Sadajewa, który nabawił się kontuzji.

Lech Poznań - Wisła Kraków 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Pawłowski (66), 2:0 Pawłowski (77)

Widzów: 10 695

Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)

Żółta kartka: Trałka

Lech: Maciej Gostomski - Tomasz Kędziora, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Luis Henriquez (63. Barry Douglas) - Łukasz Trałka, Darko Jevtić (78. Szymon Drewniak) - Gergo Lovrencsics, Kasper Hamalainen, Muhamed Keita - Zaur Sadajew (15. Szymon Pawłowski)

Wisła: Gerard Bieszczad - Piotr Żemło, Michał Czekaj, Richard Guzmics, Wilde Guerrier - Alan Uryga - Emmanuel Sarki (70. Łukasz Garguła), Dariusz Dudka, Przemysław Lech (78. Kamil Kuczak), Tomasz Zając (58. Bartłomiej Kolanko) - Mariusz Stępiński.

Sponsorzy transmisji:

KOMENTARZE 4
libero 25.09.2014 godz. 12:26
Każda wygrana KOLEJORZA cieszy .
Nie wiem tylko co zawodnicy robią na treningach ? Mieć 12 rzutów rożnych tylko w pierwszej połowie
i ŻADNEGO nie wykorzystać z rezerwami Wisły to świadczy o zaległościach treningowych przy stałych fragmentach
gry. Do tego nie wykorzystany rzut karny .A Sadajew najlepiej jakby się sam sfaulował na treningu.
Gdyby nie wymuszona zmiana Sadajewa na Pawłowskiego to nie wiadomo jak ten mecz by się zakończył .
left 25.09.2014 godz. 11:55
Wygrali w 1/6 i awansowali do 1/3
jaro 25.09.2014 godz. 08:45
Ooo!! Do meczyki hd: krypcioszka pirata:)
MeczykHD 24.09.2014 godz. 20:25
Szanowni Kibice! Zapraszam gorąco na transmisje dzisiejszego meczu PP Lech Poznań - Wisła Kraków w jakości HD, po rejestracji zyskujesz dostęp do wszystkich kanałów PP, na których obejrzysz inne mecze, które Cię interesują: