SŁUCHAJ RADIA ON-LINE

Legia Warszawa - Lech Poznań (2:2)

Publikacja: 27.09.2014 g.21:15  Aktualizacja: 29.09.2014 g.16:15
Poznań
Podział punktów w hicie kolejki i klasyku piłkarskiej ekstraklasy. W meczu 10. rundy Lech Poznań zremisował z Legią w Warszawie 2:2. Mimo, że do przerwy prowadził 2:0 - po golach Marcina Kamińskiego w 33. i Dariusza Formelli w 40. minucie. Pierwszego gola dla Legii zdobył w 76. minucie Tomasz Brzyski, a w doliczonym czasie gry wyrównał Dossa Junior.
1213259-lech-prowadzil-juz - X-News/T-Mobile Ekstraklasa
/ Fot. (X-News/T-Mobile Ekstraklasa)

Legia utrzymała prowadzenie w tabeli - ma 20 punktów, o punkt wyprzedza GKS Bełchatów I Śląsk Wrocław. Lech z czternastoma punktami jest szósty.

_______________________________________________

Bramki: 0:1 Kamiński (32), 0:2 Formella (39), 1:2 Brzyski (76), 2:2 Dossa Junior (90)

Widzów: 25 934

Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)

Żółte kartki: Kędziora, Wilusz, Douglas, Gostomski

Legia: Dusan Kuciak - Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Dossa Junior, Tomasz Brzyski - Michał Żyro, Tomasz Jodłowiec, Ivica Vrdoljak, Michał Kucharczyk (46. Orlando Sa) - Miroslav Radović, Ondrej Duda (75. Marek Saganowski)

Lech: Maciej Gostomski - Tomasz Kędziora, Marcin Kamiński, Maciej Wilusz, Barry Douglas - Łukasz Trałka, Hubert Wołąkiewicz - Dariusz Formella (70. Muhamed Keita), Kasper Hamalainen (80. Szymon Drewniak), Szymon Pawłowski - Dawid Kownacki (87. Luis Henriquez)

Bezpośrednią relację z tego szlagierowego spotkania przy Łazienkowskiej przeprowadziło Radio Merkury. Ze stolicy na antenie pracowali dla Państwa - Maciej Henszel i Grzegorz Hałasik.