Studio nagrań Ogłoszenia BIP Cennik

Lech Poznań wygrał z Pogonią Szczecin 3:0!

Publikacja: 01.03.2017 g.22:00  Aktualizacja: 02.03.2017 g.15:39 Krzysztof Ratajczak
Poznań
Kolejorz wygrał w Poznaniu z Pogonią Szczecin 3:0 w meczu 1/2 finału Pucharu Polski.
lech-pogoń 3-0 w Pucharze Polski (5) - Leon Bielewicz
/ Fot. Leon Bielewicz

Pierwszego gola dla Lecha w 32 minucie zdobył Szymon Pawłowski. Po przerwie gra Lecha była jeszcze bardziej efektowna. Do bramki trafiali Dawid Kownacki i po rzucie rożnym Lasse Nielsen.

Był to czwarty oficjalny mecz Lecha w tym roku kalendarzowym i po raz czwarty poznański klub wygrał 3:0. Rewanż odbędzie się 5 kwietnia w Szczecinie.

LECH POZNAŃ - POGOŃ SZCZECIN 3:0 (1:0)

Bramki: Pawłowski (33), Kownacki (53), Nielsen (66)

Żółte kartki: Murawski

Lech Poznań: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Lasse Nielsen, Jan Bednarek, Volodymyr Kostevych - Łukasz Trałka, Maciej Gajos, Radosław Majewski (67. Maciej Makuszewski) - Darko Jevtić, Dawid Kownacki (72. Marcin Robak), Szymon Pawłowski (82. Mihai Radut)

Pogoń Szczecin: Jakub Słowik - Cornel Rapa, Jarosław Fojut, Mateusz Matras, Ricardo Nunes - Mate Cincadze (66. Sebastian Rudol), Radał Murawski - Spas Delew (82. Marcin Listkowski), Nadir Cifti (67. Drygas), Adam Gyurcso - Adam Frączczak

Widzów: 14 537