NA ANTENIE: DOZWOLONE DO LAT 18-TU - Czerwone Gitary

Nagrodzeni za innowacyjny odświeżacz oddechu

Publikacja: 15.12.2016 g.22:17  Aktualizacja: 15.12.2016 g.22:19 Wojciech Chmielewski
Znamy laureatów konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego "i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski".
Fot. Herbs Land

W kategorii "Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów" zwyciężyła firma HerbsLand z Kalisza za odświeżacz oddechu, produkowany na bazie kopru włoskiego.

Firma ALVO ze Śmigla wygrała w kategorii "Wnętrza przyszłości" za myjnię chirurgiczną, natomiast pleszewski Spomasz nie miał sobie równych w kategorii "Przemysł jutra". Firma wyprodukowała urządzenie do sterylizacji odpadów spożywczych.

eN-TANK Niemiałkowski z Leszna zwyciężył w kategorii "Wyspecjalizowane procesy logistyczne" za pojemnik do przewozu płynów. Kapituła konkursu doceniła też poznańską firmę Zylia za mobilne studio nagrań.

Także pochodzące z Poznania Centrum Genetyki Medycznej GENESIS wygrało za opracowanie testu, służącego do prowadzenia badań prenatalnych. Wyróżniono też siedem innych firm. Celem konkursu "i - Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski" jest promocja innowacyjnych produktów i usług z naszego regionu.

Wojciech Chmielewski Wojciech Chmielewski
https://www.radiomerkury.pl/n/ptr5RI
KOMENTARZE 0

RADIO MERKURY POZNAŃ


internet@radiomerkury.pl 61 865 46 54

GODZINY: 19:00 20:00 22:00 23:00 00:00

@TWITTER