NA ANTENIE: Klasyka poranna

Zespół reklamy

Dorota Nowocień Kierownik Zespołu Sprzedaży

dorota.nowocien@radiomerkury.pl
61 66 44 947, 501 76 92 39

Jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (filologia polska). Skończyłam studia podyplomowe Public Relations i Studia Coachingowe. Jestem mówcą motywacyjnym i wykładowcą akademickim (UAM w Poznaniu, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu). Działam charytatywnie w Lions Club Poznań Patria.

Edyta Jarzewicz specjalista ds. reklamy i sponsoringu

edyta.jarzewicz@radiomerkury.pl
517 388 012

Media i reklama to jej środowisko naturalne. Absolwentka polonistyki na UAM (specjalność: językoznawstwo) i marketingu na WSB oraz szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Zdobyte umiejętności wykorzystuje przy realizacji bezbłędnych kampanii reklamowych i konkursów radiowych. Pisze scenariusze reklam, produkuje spoty, materiały dźwiękowe i planuje idealną strategię dla klienta. Perfekcjonistka i typ prymuski - wszystko chce mieć "naj" - najszybciej, najciekawiej, najefektowniej. Chcesz mieć najlepszą reklamę? Napisz lub zadzwoń do niej.

Karol Kubiak specjalista ds. reklamy i sponsoringu

karol.kubiak@radiomerkury.pl
517 077 969

W Radiu Merkury pracuję już 10 lat, co pozwoliło mi na budowanie doskonałych relacji z klientami. Na pierwszym miejscu stawiam sobie skuteczność reklamy i jej efektywność. Sukces i zadowolenie Państwa jest moją domeną.
Muzyka, z którą związany jestem od dzieciństwa, dodaje mi wrażliwości i umiejętności łączenia biznesu i sztuki. Motocykle i sport to największe moje pasje.

Jarosław Kołodziej specjalista ds. reklamy i sponsoringu

jaroslaw.kolodziej@radiomerkury.pl
517 077 971

Z wykształcenia jestem nauczycielem. Od 25 lat zajmuję się sprzedażą czasu antenowego w radiu - od 15 w Radiu Merkury. Z zamiłowania jestem wędkarzem spinningistą. Wiernie kibicuję drużynie Lecha Poznań. Lubię muzykę cerkiewną i dobrego bluesa. Przez wiele tak byłem tenorem w chórze Polskie Słowiki.

Karolina Kusal specjalista ds. reklamy i sponsoringu

karolina.kusal@radiomerkury.pl
506 380 630

Z wykształcenia jestem historykiem wojskowości. Mam bogate doświadczenie w branży rozrywkowej. Podczas studiów zajmowałam się prowadzeniem eventów i organizowaniem działań promocyjnych. Jestem media-plannerem, zajmuję się przygotowywaniem ofert dla klientów i pozyskiwaniem nowych kontrahentów.

Anita Paziewska specjalista ds. reklamy i sponsoringu

anita.paziewska@radiomerkury.pl
506 380 614

Dotychczasową karierę rozwijałam w branży reklamowej oraz HR. W pracy cenię rzetelność i konsekwencję. Jestem optymistką. Moje największe pasje to zwierzęta, gotowanie i sport. Po meczach polskiej reprezentacji siatkówki zazwyczaj tracę głos.

Justyna Zientak specjalista ds. reklamy i sponsoringu

justyna.zientak@radiomerkury.pl
517 337 984

Z wykształcenia jestem pedagogiem i logopedą, absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W mediach pracuję od ponad 18 lat. Uwielbiam pływać i jeździć na rolkach. Jestem niepoprawną optymistką, zakochaną we włoskiej muzyce. Jako zodiakalny koziorożec kocham góry i tam szukam ukojenia.

Aleksandra Smoczyk starszy specjalista ds. reklamy i sponsoringu

aleksandra.smoczyk@radiomerkury.pl
601 700 649

Jestem absolwentką pedagogiki medialnej i zarządzania. W Radiu Merkury odpowiadam za bezkolizyjną emisję materiałów reklamowych. Współpracuję z radiami ogólnopolskimi. Analizuję wyniki słuchalności stacji. Jestem autorką projektów graficznych i koncepcji promocyjnych.

RADIO MERKURY POZNAŃ


internet@radiomerkury.pl 61 865 46 54

GODZINY: 21:00 22:00 23:00 00:00 07:00

@TWITTER